Kręgielnia Katowice Libero - Mk Bowling Katowice

Mega fajne miejsce na zorganizowanie niesamowitej imprezy. Dostępne są nowoczesne tory do kręgli, stoły bilardowe, automaty i stanowisko do gier wirtualnych.

A do tego mają swoją własną kuchnię, gdzie podają przepyszną włoską pizzę, burgery, grillowane żeberka i warzywa, kanapki i przekąski. Serwowane są lemoniady, napoje bezalkoholowe, piwa, wina i mocniejsze alkohole oraz drinki.

Godziny otwarcia Adres
Kręgielnia Katowice

Kręgle Katowice Mk Bowling Libero

Wspaniałe miejsce spotkań zarówno dla młodszych jak i starszych, gdzie podobno można świetnie bawić się bez żadnych ograniczeń. Doskonałe miejsce do  gry w kręgle na 10 torach, które mają także wysuwane bandy, co ułatwia grę dzieciom. Odpowiedni klimat zapewnia dyskretne oświetlenie nad stolikami dla gości. Ponadto obiekt proponuje także wiele sezonowych atrakcji i promocji.

Zamówienia torów torów do kręgli, bilarda i stolików, a także organizację eventów firmowych czy prywatnych dokonać można telefonicznie: 600 600 407 lub poprzez stronę internetową www.mkbowling.pl

Rezerwacja Kręgle Rezerwacja Stolików Cennik
Kręgle Katowice Libero

Bilard Katowice Libero - cennik, rezerwacja

Centrum Rozrywki Katowice - MK Bowling udostępnia dla swoich gości dwa stoły do gry w bilarda o wielkości 9 stóp. To idealne miejsce na spotkania w gronie przyjaciół. Przy dobrym drinku oraz pysznym jedzeniu, długie wieczory z pewnością nie będą nudne - tu trwa dobra zabawa przez cały rok.

Zamów Bilard Zamów Stolików
Bilard Katowice

Imprezy firmowe Katowice - oferta, rezerwacja

Obiekt proponuje możliwość organizacji eventów i spotkań integracyjnych Katowice, turniejów firmowych oraz biesiad. Jeśli chcesz organizować spotkanie, imprezę, to zachęcamy do kontaktu z biurem Centrum Rozrywki Mk Bowling drogą mailową lub telefoniczną: 600 600 407

Imprezy firmowe Katowice

Urodziny w Centrum Rozrywki

Imprezy okolicznościowe takie jak urodziny dla dzieci i dorosłych na kręgielni? No oczywiście - to zawsze daje radość i zapewnia imprezowy sukces i doskonała zabawa. To brak konieczności przygotowań oraz utrzymania porządku w domu.

Gra w kręgle to świetna rozrywka na długie godziny. Duża dawka wspaniałej i radosnej rywalizacji połączona ze świetną zabawą i ucztowaniem. A przede wszystkim - wspólne celebrowanie wyjątkowych chwil. Twoich urodzin, rocznic, sukcesów.

Rezerwacja miejsc siedzących Karta dań i napojów
Sklepw Galerii Handlowej Libero Katowice

Centrum Rozrywki Katowice- Game Town

Game Town to najlepsza zabawa - symulatory wyścigów samochodowych i motocyklowych, gry zręcznościowe i siłowe (bokser), maszyny wodne, automaty z miśkami oraz mnóstwo innych zabaw i atrakcji

CH Libero Katowice - rozrywka i kultura
Sklepw Galerii Handlowej Libero Katowice

Godziny otwarcia

Niedziela 12:00 - 22:00
Poniedziałek 12:00 - 22:00
Wtorek 12:00 - 22:00
Środa 12:00 - 22:00
Czwartek 12:00 - 22:00
Piątek 12:00 - 24:00
Sobota 12:00 - 24:00

Kręgielnia Katowice - adres

Katowice, ul. Tadeusza Kościuszki 229
tel.: 600 600 407, email: katowice@mkbowling.pl
Centrum Handlowe, Galeria Libero Katowice
Imprezy firmowe Katowice

Katowice Brynów - Informacje

Basen Brynów

Pogoda Katowice

Aktualności

Otoczenie i krajobraz

Inwestycje

Gastronomia

Handel

Oświata

Komunikacja

Historia

Sport i rekreacja

Basen otwarty Rolna

Szczegółowe menu