Polecane

Mega Smak - bistro z doskonałymi daniami kuchni polskiej (pieczenie, rolady, kluski, surówki) i sródziemnomorskiej (ryby, lasagne, kofty, gyrosy).
Lokal usytuowany na terenie marketu budowlanego OBI, być może nie kusi wizerunkiem, ale zachęca jakoscią i iloscią potraw, przyzwoitymi cenami i wspaniałą obsługą. Codziennie inne menu i doskonałe "dania dnia"
Na uwagę zasługują przede wszystkim świetne zupy, placki ziemniaczane z dodatkami, rolady. Palce lizać! Idealne miejsce na szybki i syty lunch.
Lokalizacja: Katowice, ul. Rolna 2

Gastronomia Brynów, bistro Brynów, Restauracje Brynów

Restauracje

 • Patio Park - restauracja w parku im. T. Kociuszko, lokal z długimi tradycjami, serwujący dania kuchni polskiej, wloskiej i azjatyckiej. Dobre miejsce na rodzinny obiad lub przyjęcie służbowe. Ceny wysokie.
  Lokalizacja: Katowice ul. Kościuszki 101,
  Zobacz opinie Menu
 • Belcanto - jak infromuje właściciel na stronie internetowej, "menu serwowane przez tą restaurację to połączenie kuchni śródziemnomorskiej i polskiej z akcentami regionalnymi. Uzupełnieniem dobrej kuchni są starannie wyselekcjonowane wina. Obsługa z przyjemnością pomoże w doborze odpowiedniego do okazji i dania trunku."
  Lokalizacja, Katowice, ul. Ligocka 103, Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum,
  Zobacz opinie Menu
 • Karcma Pod Strzechom - karczma góralska z wyjątkowym klimatem, w wielkim mieście, między blokami, serwująca specjały kuchni polskiej - placki ziemniaczne, golonkę, pieczenie i rolady. Idealne miejsce na jesienny lub zimowy wieczór bez opuszczania miasta. Ceny przystępne, możliwość dostawy.
  Lokalizacja: Katowice, ul. Grzyski 13, Zobacz opinie

Restauracje Brynów

Pozostałe

 • Wisienka na Torcie Bistro&Cafe - niewielki lokal gastronomiczny serwujacy niewielkie, ale swieże i pięknie podane posilki. Ponadto zjeść można tam pyszne desery - torty angielskie, tarty, babeczki, bezy. Ceny umiarkowane.
  Lokalizacja: Katowice, Hetmanska 2, Zobacz opinie
 • Mc Donald's - restauracje popularnej sieci fast-food
  Lokalizacja: Katowice, ul. Woźniczki 15
  Lokalizacja: Katowice, ul. Kościuszki 229 (na terenie galerii handlowej Libero)
 • KFC - restauracje popularnej sieci fast-food
  Lokalizacja: Katowice, ul. Kościuszki 229 (na terenie galerii handlowej Libero)
 • Express Oriental Libero Katowice - restauracja serwująca dania kuchni azjatyckiej
  Lokalizacja: Katowice, ul. Kościuszki 229 (na terenie galerii handlowej Libero)
 • Food&Ball - zgodnie z informacją widniejącą na stronie internetowej, to miejsce powstałe z pasji do sportu i kuchni, która podobnie jak futbol, przekracza wszelkie dzielące nas granice.
  Lokalizacja: Katowice, ul. Kościuszki 229 (na terenie galerii handlowej Libero)
 • Papa Diego Katowice Libero - restauracja serwująca potrawy kuchni meksykańskiej - aromatyczne mięsa, burrito, tacos, quesalilla, nachos
  Lokalizacja: Katowice, ul. Kościuszki 229 (na terenie galerii handlowej Libero)
 • Susharnia Sushi Bar Katowice - niewielki sushi bar i zespół przygotowujący z niezwykłą pasją potrawy na oczach klienta. Dostępny dowóz we wskazane miesjce. 40-555 Katowice, Rolna 20a
 • Akami Sushi - niewielki lokal serwujący sushi i dania pochodne, 40-584 Katowice, Brynowska 65/1

Lokale w pobliżu

 • La Vineria - restauracja serwuje wyśmienitą kuchnię śródziemnomorską, spaniałe desery i bogaty wybór win. Doskonała pizza (jedna z lepszych w Katowicach), mięsa, ryby i owoce morza, sałatki i makarony.
  Obsługa na najwyższym poziomie, przystępne ceny Dobre miejsce na rodzinny obiad lub przyjęcie służbowe. Ceny wysokie.
  Lokalizacja: Katowice, ul. Panewnicka 88
 • La Cantina - potrawy kuchni śródziemnomorskiej, mięsa z własnej dojrzewalni, wina z najlepszych winnic właskich, francuskich, hiszpańskich, ausrtiackich.
  Lokal zaprasza także na menu degustacyjne i wydarzenia kulturalne. Urokliwe miejsce, idealne dla wymagających klientów, świetne na romantyczne wieczory i imprezy służbowe. Lokalizacja: Katowice, Trzech Stawów 22
 • Stara Ponderosa - ekskluzywna restauracja z wieloletnią tradycją, niepowtarzalnym klimatem i pięknym widokiem na Dolinę Trzech Stawów oraz panoramę Katowic. Lokal stosuje najnowsze techniki gotowania, takie jak sous-vide, a potrawy i desery zawierają elementy kuchni molekularnej. Ponadto bogato zaopatrzony bar serwujący wyborne trunki i wspaniałą kawę.
  Lokalizacja: Katowice, Trzech Stawów 22
 • Pan de Rossa - klimatyczna restauracja serwująca dania tradycyjnej kuchni polskiej, regionalnej oraz europejskiej. Spokojne miejsce ze świetną obsługą, przystępne ceny dań.
  Lokalizacja: Katowice, Trzech Stawów 23

Fotografie i widokówki dzielnicy Brynów

Katowice Brynów - Informacje

Aktualności

Otoczenie i krajobraz

Inwestycje

Gastronomia

Handel

Oświata

Komunikacja

Historia

Sport i rekreacja

Szczegółowe menu